Poslední kus
42 % Akční sleva

ViewSonic VX2450wm-LED - LED monitor 24"

  • Výrobci ViewSonic
  • Rychlý kód: 3159
  • Kód výrobku: RB-VX2450WM/A+/DA+
  • Celková dostupnost: 1
  • 6 490 Kč
  • 3 790 Kč

  • Cena bez DPH: 3 790 Kč
  • (prodej v režimu dle § 90 zákona o DPH)


Odborně repasovaný monitor

Stav: A+/DA+ (stav nového)

Hodnocení stavu produktů


ViewSonic VX2450wm-LED

Umístěte na svůj pracovní stůl Full HD 1080p s VX2450wm-LED od ViewSonic. Tato 23,6" obrazovka je vybavena technologií LED podsvícení, která šetří energii a poskytuje černější černou, čistě bílou a jasněji definované šedé pro živý obraz.
ViewSonic VX2450wm-LED má nativní rozlišení 1920 x 1080 Full HD, úžasný dynamický kontrastní poměr 20 000 000:1, rychlou odezvu 5 ms pro neuvěřitelně živý obraz. Automatické nastavení poměru stran zachovává správné proporce obrazu a eliminuje zkreslení. Integrované stereo reproduktory poskytují čistý a bohatý zvukový doprovod, který vás plně ponoří do zážitku ze zábavy.
Stylový vzhled a nejlepší politika výkonu pixelů v oboru dělají z monitoru ViewSonic VX2450wm-LED skvělou dlouhodobou investici. Získejte jej a užívejte si filmy, hry a fotografie novým způsobem s monitorem ViewSonic VX2450wm s LED podsvícením.

Repasovaný počítač od nás v několika bodech

Nabízíme Vám špičkové repasované počítače a repasované notebooky mnoha typů, variant a konfigurací, především nejznámějších výrobců jako je Dell, HP, Lenovo a Fujitsu.

Profesionální kontrola (repase)

Všechny repasované počítače, stolní PC a notebooky prošly odbornou kontrolou a testováním. Provádíme skutečnou kontrolu, čištění a testování. Každý jednotlivý počítač i jiný hardware má svůj záznam v naší databázi a jsou zaprotokolovány veškeré práce na něm provedené. Snažíme se Vám předat to nejlepší, jak je to jen možné.

Operační systém nainstalován

Při nákupu dostáváte repasovaný počítač již s nainstalovaným a aktualizovaným operačním systémem (Windows, Linux, Mac OS) v češtině. S nastavením jiné jazykové mutace Vám případně rádi poradíme.

Záruka kvality

Nabízíme nadstandardní rozšířenou záruku již v základní ceně všech repasovaných počítačů, PC a notebooků.

Detailní hodnocení vizuálního stavu a opotřebení

Byli jste v minulosti nepříjemně překvapeni vizuálním stavem a značným opotřebením zakoupeného repasovaného počítače, či repasovaného notebooku od naší konkurence? Vybírali jste jen stav repasovaný A, repasovaný B? Bylo to matoucí? U nás naleznete detailní hodnocení vizuálního stavu všech repasovaných produktů. U repasovaných notebooků a monitorů navíc hodnotíme i stav displeje. Žádný vadný pixel, ani škrábanec není opomenut! K základní navigaci dle stavu produktů lze využít našich kategorií A, B, C.

Za zmínku stojí, že veškeré stavy A+ označují zánovní a předváděcí počítače, které jsou ve stavu nového zboží.

Hodnocení vizuálního stavu produktů

Vizuální obnova (renovace)

U některých repasovaných počítačů, stolních PC a především notebooků provádíme kompletní vizuální obnovu za použití technologií lakování klávesnice se zachováním světelné propustnosti a potažení skeketu počítače speciálními otěruvzdornými fóliemi. Využíváme nejmodernějších technologií a materiálů, které ve výsledku změní vnější skelet počítače do stavu nového se zachováním stejné kvality zpracování a odolnosti vůči opotřebení.

Ochrana přírody

Prodloužení životního cyklu počítačů a notebooků má výrazný vliv na snižování znečištění životního prostředí a trvale udržitelný rozvoj. Nejsou to jen prázdné fráze. Připadá nám to skutečně smysluplné.

Garance pozáručního servisu

Snažíme se udržovat skladem maximum náhradních dílů k prodávanému hardware a jsme tak schopni se o Váš počítač postarat i v pozáruční době.

Obchodní parametry
VýrobceViewSonic
Vizuální stavA+/DA+
Stav zbožíOdborně repasované
Záruční dobaRozšířená 12/12 měsíců
Obrazovka
Úhlopříčka obrazovky24"
Nativní rozlišení19220x 1080
Poměr stran16:9
Kontrast1000:1
Doba odezvy5 ms
Jas300 cd/m2
Rozteč bodů0.271 mm
Spotřeba28 W
Grafické porty
DisplayPort0 port(y)
DVI1 port(y)
VGA1 port(y)
HDMI0 port(y)
USB porty
USB 2.00 port(y)
USB 3.00 port(y)
USB-C0 port(y)
Skříň a rozměry
BarvaČerná
Šířka56.6 cm
Výška44.3 cm
Hloubka21.4 cm

Tagy: viewsonic, vx2450wm-led, -, led, monitor, 24, rb-vx2450wm/a+/da+, 24, monitory