Poslední kus
  • NVIDIA Quadro 2000 1 GB GDDR5

NVIDIA Quadro 2000 1 GB GDDR5

  • Výrobci NVIDIA
  • Kód výrobku: RB-NVIDIAQUADRO2000
  • Dostupnost: 1
  • 1 475 Kč

  • Cena bez DPH: 1 475 Kč
  • (prodej v režimu dle § 90 zákona o DPH)


Odborně repasovaný produkt

Grafická karta NVIDIA Quadro 2000 založená na architektuře Fermi maximalizuje produktivitu konstruktérů a designérů. Díky modulu Quadro Scalable Geometry Engine nabízí vysoký výkon ve všech předních aplikacích CAD a DCC jako SolidWorks a 3ds Max. Je učena především pro profesionální nasazení.


Integrovaný 30bitový barevný modul, který vytváří pestrý obraz vysoké kvality s nejširším dynamickým rozsahem více než miliardy barev, umožňuje maximální vizuální věrnost pro náročné designéry a konstruktéry. Karta také zajišťuje výraznou redukci schodovitosti obrazu se 64násobným vyhlazováním FSAA (Full-Scene Antialiasing).


Základ karty tvoří grafický čip Quadro 2000 obsahující 192 stream procesorů architektury NVIDIA CUDA. Jádro je napojen pomocí 128 bitové sběrnice na paměť typu GDDR5 s kapacitou 1024 MB. Datová propustnost paměťové sběrnice dosahuje hodnoty až 41.6 GB za vteřinu. Karta podporuje všechna moderní grafická a výpočetní rozhraní jako jsou OpenGL 4.0, DirectX 11.0, DirectCompute 5.0, OpenCL či Shader Model 5.0.


K instalaci karty je zapotřebí volný slot PCI Express 2.0 x16 a pro připojení externích zobrazovacích zařízení nabízí dva konektory DisplayPort a jeden DVI.

Repasovaný počítač od nás v několika bodech

Nabízíme Vám špičkové repasované počítače a repasované notebooky mnoha typů, variant a konfigurací, především nejznámějších výrobců jako je Dell, HP, Lenovo a Fujitsu.

Profesionální kontrola (repase)

Všechny repasované počítače, stolní PC a notebooky prošly odbornou kontrolou a testováním. Provádíme skutečnou kontrolu, čištění a testování. Každý jednotlivý počítač i jiný hardware má svůj záznam v naší databázi a jsou zaprotokolovány veškeré práce na něm provedené. Snažíme se Vám předat to nejlepší, jak je to jen možné.

Operační systém nainstalován

Při nákupu dostáváte repasovaný počítač již s nainstalovaným a aktualizovaným operačním systémem (Windows, Linux, Mac OS) v češtině. S nastavením jiné jazykové mutace Vám případně rádi poradíme.

Záruka kvality

Nabízíme nadstandardní rozšířenou záruku již v základní ceně všech repasovaných počítačů, PC a notebooků.

Detailní hodnocení vizuálního stavu a opotřebení

Byli jste v minulosti nepříjemně překvapeni vizuálním stavem a značným opotřebením zakoupeného repasovaného počítače, či repasovaného notebooku od naší konkurence? Vybírali jste jen stav repasovaný A, repasovaný B? Bylo to matoucí? U nás naleznete detailní hodnocení vizuálního stavu všech repasovaných produktů. U repasovaných notebooků a monitorů navíc hodnotíme i stav displeje. Žádný vadný pixel, ani škrábanec není opomenut! K základní navigaci dle stavu produktů lze využít našich kategorií A, B, C.

Za zmínku stojí, že veškeré stavy A+ označují zánovní a předváděcí počítače, které jsou ve stavu nového zboží.

Hodnocení vizuálního stavu produktů

Ochrana přírody

Prodloužení životního cyklu počítačů a notebooků má výrazný vliv na snižování znečištění životního prostředí a trvale udržitelný rozvoj. Nejsou to jen prázdné fráze. Připadá nám to skutečně smysluplné.

Garance pozáručního servisu

Snažíme se udržovat skladem maximum náhradních dílů k prodávanému hardware a jsme tak schopni se o Váš počítač postarat i v pozáruční době.

Obchodní parametry
VýrobceNVIDIA
Stav zbožíOdborně repasované
Obrazovka
Max. rozlišení2560 x 1600
Grafická karta (GPU)
Typ grafické pamětiGDDR5
DirectX11
OpenGL4.4
Velikost paměti1 GB
GPUNVIDIA Quadro 2000
Hodnocení grafiky (benchmark)1316
Grafické porty
DisplayPort2 port(y)
DVI1 port(y)
VGA0 port(y)
HDMI0 port(y)

Podobné výrobky

AMD Radeon HD 6450 512 MB GDDR3

AMD Radeon HD 6450, 512 MB GDDR3, DVI-I, DisplayPort, 64 bit, PCI-E 2.1 x16, aktivní chlazení, nízký profil, Záruka 12 měsíců

362 Kč Cena bez DPH: 362 Kč

NVIDIA Quadro NVS 450 512 MB GDDR3

NVIDIA Quadro NVS 450, 512 MB GDDR3, 128bit, DisplayPort, PCI-E 2.1 x16, pasivní chlazení, nízký profil, záruka 12 měsíců

1 175 Kč Cena bez DPH: 1 175 Kč

Tagy: nvidia, quadro, 2000, 1, gb, gddr5, rb-nvidiaquadro2000, grafické, karty