Poslední kus
  • NVIDIA Quadro 2000 1 GB GDDR5

NVIDIA Quadro 2000 1 GB GDDR5

  • Výrobci NVIDIA
  • Rychlý kód: 2718
  • Kód výrobku: RB-NVIDIAQUADRO2000
  • Celková dostupnost: 1
  • 1 475 Kč

  • Cena bez DPH: 1 475 Kč
  • (prodej v režimu dle § 90 zákona o DPH)


Odborně repasovaný produkt

Grafická karta NVIDIA Quadro 2000 založená na architektuře Fermi maximalizuje produktivitu konstruktérů a designérů. Díky modulu Quadro Scalable Geometry Engine nabízí vysoký výkon ve všech předních aplikacích CAD a DCC jako SolidWorks a 3ds Max. Je učena především pro profesionální nasazení.

Integrovaný 30bitový barevný modul, který vytváří pestrý obraz vysoké kvality s nejširším dynamickým rozsahem více než miliardy barev, umožňuje maximální vizuální věrnost pro náročné designéry a konstruktéry. Karta také zajišťuje výraznou redukci schodovitosti obrazu se 64násobným vyhlazováním FSAA (Full-Scene Antialiasing).

Základ karty tvoří grafický čip Quadro 2000 obsahující 192 stream procesorů architektury NVIDIA CUDA. Jádro je napojen pomocí 128 bitové sběrnice na paměť typu GDDR5 s kapacitou 1024 MB. Datová propustnost paměťové sběrnice dosahuje hodnoty až 41.6 GB za vteřinu. Karta podporuje všechna moderní grafická a výpočetní rozhraní jako jsou OpenGL 4.0, DirectX 11.0, DirectCompute 5.0, OpenCL či Shader Model 5.0.

K instalaci karty je zapotřebí volný slot PCI Express 2.0 x16 a pro připojení externích zobrazovacích zařízení nabízí dva konektory DisplayPort a jeden DVI.

Repasovaný počítač od nás v několika bodech

Nabízíme Vám špičkové repasované počítače a repasované notebooky mnoha typů, variant a konfigurací, především nejznámějších výrobců jako je Dell, HP, Lenovo a Fujitsu.

Profesionální kontrola (repase)

Všechny repasované počítače, stolní PC a notebooky prošly odbornou kontrolou a testováním. Provádíme skutečnou kontrolu, čištění a testování. Každý jednotlivý počítač i jiný hardware má svůj záznam v naší databázi a jsou zaprotokolovány veškeré práce na něm provedené. Snažíme se Vám předat to nejlepší, jak je to jen možné.

Operační systém nainstalován

Při nákupu dostáváte repasovaný počítač již s nainstalovaným a aktualizovaným operačním systémem (Windows, Linux, Mac OS) v češtině. S nastavením jiné jazykové mutace Vám případně rádi poradíme.

Záruka kvality

Nabízíme nadstandardní rozšířenou záruku již v základní ceně všech repasovaných počítačů, PC a notebooků.

Detailní hodnocení vizuálního stavu a opotřebení

Byli jste v minulosti nepříjemně překvapeni vizuálním stavem a značným opotřebením zakoupeného repasovaného počítače, či repasovaného notebooku od naší konkurence? Vybírali jste jen stav repasovaný A, repasovaný B? Bylo to matoucí? U nás naleznete detailní hodnocení vizuálního stavu všech repasovaných produktů. U repasovaných notebooků a monitorů navíc hodnotíme i stav displeje. Žádný vadný pixel, ani škrábanec není opomenut! K základní navigaci dle stavu produktů lze využít našich kategorií A, B, C.

Za zmínku stojí, že veškeré stavy A+ označují zánovní a předváděcí počítače, které jsou ve stavu nového zboží.

Hodnocení vizuálního stavu produktů

Vizuální obnova (renovace)

U některých repasovaných počítačů, stolních PC a především notebooků provádíme kompletní vizuální obnovu za použití technologií lakování klávesnice se zachováním světelné propustnosti a potažení skeketu počítače speciálními otěruvzdornými fóliemi. Využíváme nejmodernějších technologií a materiálů, které ve výsledku změní vnější skelet počítače do stavu nového se zachováním stejné kvality zpracování a odolnosti vůči opotřebení.

Ochrana přírody

Prodloužení životního cyklu počítačů a notebooků má výrazný vliv na snižování znečištění životního prostředí a trvale udržitelný rozvoj. Nejsou to jen prázdné fráze. Připadá nám to skutečně smysluplné.

Garance pozáručního servisu

Snažíme se udržovat skladem maximum náhradních dílů k prodávanému hardware a jsme tak schopni se o Váš počítač postarat i v pozáruční době.

Obchodní parametry
VýrobceNVIDIA
Stav zbožíOdborně repasované
Obrazovka
Max. rozlišení2560 x 1600
Grafická karta (GPU)
Typ grafické pamětiGDDR5
DirectX11
OpenGL4.4
Velikost paměti1 GB
GPUNVIDIA Quadro 2000
Hodnocení grafiky (benchmark)1316
Grafické porty
DisplayPort2 port(y)
DVI1 port(y)
VGA0 port(y)
HDMI0 port(y)

Tagy: nvidia, quadro, 2000, 1, gb, gddr5, rb-nvidiaquadro2000, grafické, karty