• HPE ProLiant DL380e Gen8 2U LFF

HPE ProLiant DL380e Gen8 2U LFF

  • Výrobci HPE
  • Rychlý kód: 1399
  • Kód výrobku: R-DL380E/LFF/E5-2430L/16GB/A+
  • Celková dostupnost: 5
  • 14 519 Kč

  • Cena bez DPH: 11 999 Kč

Odborně repasovaný server

HPE ProLiant DL380e Gen8 2U server

Zboží na objednávku - dodání do 14 dnů

Profesionálně řešený server HP připravený pro velké podnikové plány, díky solidnímu základu a možnosti optimálního přizpůsobení i velmi vysokým nárokům. Formátem 2U je předurčen pro rackové skříně. Do základu je velmi solidně vybavený, avšak doplněním druhého procesoru, rozšířením operační paměti, přidáním řadiče či dalších diskových jednotek můžete přesně reagovat na potřeby vašeho budoucího rozvoje podniku. Výhodou tohoto serveru je daleko více prostoru a rozšiřujících karet PCI Express. Je navržen na čipové sadě Intel C600 s výpočetním mozkem v podobě čtyřjádrového procesoru Intel Xeon E5-2430L v2 z rodiny Sandy Bridge-EN. Moderní platforma Romley-EN přinese podporu rychlých slotů PCI Express 3. generace. Na zvyšující se nároky můžete reagovat přidáním druhého až 8jádrového procesoru. Podporu mu udělají 4 GB operační paměti DDR3 s ochranou ECC, kterou lze rozšířit ve 12 slotech až na 384 GB operační paměti při užití RDIMM modulů. Pro připojení k síti je dostupná síťová karta se 4 konektory o rychlosti 1 Gbps. Vzdálenou správu lze efektivně provádět přes komunikační standard iLo 4. Server disponuje Serial ATA řadičem s 512 MB vyrovnávací paměti. Díky tomu podporuje RAID 0, RAID 1 i kombinovaný RAID 10, ale také profesionální RAID 5. Stabilní a ekonomicky výhodné napájení poskytne 460 W zdroj s účinností až 92% a s Hot-Plug funkcí.
Důležité vlastnosti:

Repasovaný počítač od nás v několika bodech

Nabízíme Vám špičkové repasované počítače a repasované notebooky mnoha typů, variant a konfigurací, především nejznámějších výrobců jako je Dell, HP, Lenovo a Fujitsu.

Profesionální kontrola (repase)

Všechny repasované počítače, stolní PC a notebooky prošly odbornou kontrolou a testováním. Provádíme skutečnou kontrolu, čištění a testování. Každý jednotlivý počítač i jiný hardware má svůj záznam v naší databázi a jsou zaprotokolovány veškeré práce na něm provedené. Snažíme se Vám předat to nejlepší, jak je to jen možné.

Operační systém nainstalován

Při nákupu dostáváte repasovaný počítač již s nainstalovaným a aktualizovaným operačním systémem (Windows, Linux, Mac OS) v češtině. S nastavením jiné jazykové mutace Vám případně rádi poradíme.

Záruka kvality

Nabízíme nadstandardní rozšířenou záruku již v základní ceně všech repasovaných počítačů, PC a notebooků.

Detailní hodnocení vizuálního stavu a opotřebení

Byli jste v minulosti nepříjemně překvapeni vizuálním stavem a značným opotřebením zakoupeného repasovaného počítače, či repasovaného notebooku od naší konkurence? Vybírali jste jen stav repasovaný A, repasovaný B? Bylo to matoucí? U nás naleznete detailní hodnocení vizuálního stavu všech repasovaných produktů. U repasovaných notebooků a monitorů navíc hodnotíme i stav displeje. Žádný vadný pixel, ani škrábanec není opomenut! K základní navigaci dle stavu produktů lze využít našich kategorií A, B, C.

Za zmínku stojí, že veškeré stavy A+ označují zánovní a předváděcí počítače, které jsou ve stavu nového zboží.

Hodnocení vizuálního stavu produktů

Vizuální obnova (renovace)

U některých repasovaných počítačů, stolních PC a především notebooků provádíme kompletní vizuální obnovu za použití technologií lakování klávesnice se zachováním světelné propustnosti a potažení skeketu počítače speciálními otěruvzdornými fóliemi. Využíváme nejmodernějších technologií a materiálů, které ve výsledku změní vnější skelet počítače do stavu nového se zachováním stejné kvality zpracování a odolnosti vůči opotřebení.

Ochrana přírody

Prodloužení životního cyklu počítačů a notebooků má výrazný vliv na snižování znečištění životního prostředí a trvale udržitelný rozvoj. Nejsou to jen prázdné fráze. Připadá nám to skutečně smysluplné.

Garance pozáručního servisu

Snažíme se udržovat skladem maximum náhradních dílů k prodávanému hardware a jsme tak schopni se o Váš počítač postarat i v pozáruční době.

Obchodní parametry
VýrobceHewlett Packard Enterprise
ModelProLiant DL380e Gen8
Stav zbožíOdborně repasované
Záruční dobaRozšířená 12/12 měsíců
Procesor (CPU)
TypIntel Xeon
ModelXeon E5 2430L v2
Frekvence (max)2.4 GHz
Operační paměť (RAM)
Typ operační pamětiDDR3
Maximální kapacita paměti RAM384 GB

Tagy: hpe, proliant, dl380e, gen8, 2u, lff, r-dl380e/lff/e5-2430l/16gb/a+, storage, servery