Dell Professional P2417H s dokovací stanicí DS1000 ve stojanu monitoru

  • Výrobci Dell
  • Rychlý kód: 4869
  • Kód výrobku: RB-P2417H/DS1000/A+/DA+
  • Celková dostupnost: 2
  • 5 754 Kč

  • Cena bez DPH: 5 754 Kč
  • (prodej v režimu dle § 90 zákona o DPH)


Odborně repasovaný produkt

Stav: A+/DA+

Hodnocení stavu produktů


Dell Professional P2417H a DS1000 ve stojanu monitoru

Dell Professional P2417H

Zařízení disponuje širokou konektorovou výbavou, nevyjímaje praktický čtyřportový USB hub se dvěma výstupy vespod a dvěma na boku. Vše je uloženo v ladném a dokonale ergonomickém šasi se štíhlým rámem obrazovky a minimalistickým designem.
Nezbytností je také antireflexní úprava s tvrzením 3H. Jako zdroj videosignálu lze využít DisplayPort, HDMI či 15pinový D-Sub. Nesmí samozřejmě chybět ani podpora pro montáž volitelného ozvučení lištou Dell SoundBar AC511. Technologie ComfortView vám zajistí obraz bez blikání a minimalizaci modrého světla. Touto technologií ulevíte vašim očím.

Dokovací stanice Dell DS1000

Dok Dell se stojanem na monitor umožňuje pohodlné dokování na pracovišti díky kombinaci doku se stojanem, který je připojen do elektrické zásuvky pomocí jediného napájecího kabelu. Univerzální dokování jak pro kompatibilní platformy Dell, tak pro platformy jiných výrobců než Del,l umožňuje připojení k portu DisplayPort pomocí technologie USB Type-C, která zajišťuje snadné připojení a ostrý obraz.

Připojte ho přes jediný kabel

Dok lze připojit pomocí jednoho kabelu USB typu C a ušetřit tak místo na pracovním stole i na pracovišti. Dok Dell se stojanem na monitor umožňuje rychlé a efektivní připojení k více monitorům i všem běžně používaným periferním zařízením prostřednictvím jednoho praktického kabelu. Díky výkonnému připojení pomocí kabelu USB-Type C můžete rychle připojit notebook nebo tablet ke společnému zdroji dat a napájení.

Snadno na dva displeje

Oceníte také snadné a spolehlivé připojení notebooku nebo tabletu ke dvěma displejům s rozlišením Full HD nebo jednomu displeji s rozlišením 4K UHD při 30 Hz a současně ke všem běžně používaným zařízením a příslušenství. Obsahuje také funkce naklápění a otáčení, které vám umožní nastavit si displej do co nejpohodlnější polohy. Dok Dell se stojanem na monitor podporuje rychlé uvolnění VESA u monitorů Dell řady E, P a UltraSharp s úhlopříčkou 19 až 27 palců.

Připojení a funkce

Podpora až dvou monitorů s rozlišením Full HD nebo jednoho monitoru s rozlišením 4K UHD (30 Hz). Model nabízí tato rozhraní: 2x port USB 2.0, 2x port USB 3.0, 1x výstup pro reproduktor (vzadu), 1x kombinovaný zvukový konektor (po straně), 1x Gigabit Ethernet, 1x napájení notebooku Dell do 90 W (napájecí adaptér 130 W je vestavěn v základně). Výrobek je kompatibilní s následujícími zařízeními (zařízení vyžadující více než 90 W musí mít připojen vlastní napájecí adaptér): Dell Latitude 12 2 v 1 (7275), Dell Latitude 13 (E7370), Dell Latitude 11 (5175/5179), Dell XPS 12 (9250), Dell XPS 13 (9350).

Repasovaný počítač od nás v několika bodech

Nabízíme Vám špičkové repasované počítače a repasované notebooky mnoha typů, variant a konfigurací, především nejznámějších výrobců jako je Dell, HP, Lenovo a Fujitsu.

Profesionální kontrola (repase)

Všechny repasované počítače, stolní PC a notebooky prošly odbornou kontrolou a testováním. Provádíme skutečnou kontrolu, čištění a testování. Každý jednotlivý počítač i jiný hardware má svůj záznam v naší databázi a jsou zaprotokolovány veškeré práce na něm provedené. Snažíme se Vám předat to nejlepší, jak je to jen možné.

Operační systém nainstalován

Při nákupu dostáváte repasovaný počítač již s nainstalovaným a aktualizovaným operačním systémem (Windows, Linux, Mac OS) v češtině. S nastavením jiné jazykové mutace Vám případně rádi poradíme.

Záruka kvality

Nabízíme nadstandardní rozšířenou záruku již v základní ceně všech repasovaných počítačů, PC a notebooků.

Detailní hodnocení vizuálního stavu a opotřebení

Byli jste v minulosti nepříjemně překvapeni vizuálním stavem a značným opotřebením zakoupeného repasovaného počítače, či repasovaného notebooku od naší konkurence? Vybírali jste jen stav repasovaný A, repasovaný B? Bylo to matoucí? U nás naleznete detailní hodnocení vizuálního stavu všech repasovaných produktů. U repasovaných notebooků a monitorů navíc hodnotíme i stav displeje. Žádný vadný pixel, ani škrábanec není opomenut! K základní navigaci dle stavu produktů lze využít našich kategorií A, B, C.

Za zmínku stojí, že veškeré stavy A+ označují zánovní a předváděcí počítače, které jsou ve stavu nového zboží.

Hodnocení vizuálního stavu produktů

Vizuální obnova (renovace)

U některých repasovaných počítačů, stolních PC a především notebooků provádíme kompletní vizuální obnovu za použití technologií lakování klávesnice se zachováním světelné propustnosti a potažení skeketu počítače speciálními otěruvzdornými fóliemi. Využíváme nejmodernějších technologií a materiálů, které ve výsledku změní vnější skelet počítače do stavu nového se zachováním stejné kvality zpracování a odolnosti vůči opotřebení.

Ochrana přírody

Prodloužení životního cyklu počítačů a notebooků má výrazný vliv na snižování znečištění životního prostředí a trvale udržitelný rozvoj. Nejsou to jen prázdné fráze. Připadá nám to skutečně smysluplné.

Garance pozáručního servisu

Snažíme se udržovat skladem maximum náhradních dílů k prodávanému hardware a jsme tak schopni se o Váš počítač postarat i v pozáruční době.

Obchodní parametry
Vizuální stavA+
Stav zbožíOdborně repasované
Záruční dobaRozšířená 12/12 měsíců
Grafické porty
DisplayPort1 port(y)
DVI0 port(y)
mini DisplayPort0 port(y)
VGA1 port(y)
HDMI1 port(y)
USB porty
inUSB1 port(y)
USB 2.02 port(y)
USB 3.02 port(y)
USB 3.10 port(y)
Ostatní porty
Thunderbolt 30 port(y)
RJ451 port(y)
COM0 port(y)
LPT0 port(y)
PS/20 port(y)
eSATA / USB0 port(y)
Skříň a rozměry
BarvaČerno-stříbrná
Napájecí zdrojvestavěn v základně

Tagy: dell, professional, p2417h, s, dokovací, stanicí, ds1000, ve, stojanu, monitoru, rb-p2417h/ds1000/a+/da+, dokovací, stanice