Dell E2414H - LED monitor 24"

  • Výrobci Dell
  • Rychlý kód: 1329
  • Kód výrobku: RB-E2414H/A
  • Celková dostupnost: 5
  • 2 541 Kč

  • Cena bez DPH: 2 541 Kč
  • (prodej v režimu dle § 90 zákona o DPH)


Odborně repasovaný monitor

Stav: A

Hodnocení stavu produktů


Zboží na objednávku: Dodání 1-2 pracovní dny.

Úsporný a parametry znamenitý LCD panel značky Dell s úžasně prokresleným obrazem na úhlopříčce 24" a se zobrazovaným rozlišením Full HD. Obrazová produkce vás uchvátí díky velmi vysoké barevné škále dosahující 83% CIE1976. Spolu s typickým kontrastním poměrem 1000:1 zaručí věrohodný obraz s jemnými barevnými rozdíly. Rychlá doba odezvy je garantem ostrosti v rychlých scénách. Díky elegantnímu provedení a parametrům se displej hodí do domácností, kde bude vhodným prostředníkem při úpravách fotografií, ale především pro hraní her, sledování filmů a dalších činností.

Potěší typická spotřeba okolo pouhých 20 W a stojan s vedením kabelů, aby váš stůl zůstal přehledný a estetický. Funkce PowerNap chytře řídí spotřebu energie spolu s nástrojem Dell Display Manager a umožňuje snížit jas monitoru na minimum nebo jej uvést do režimu spánku vždy, když jej nepoužíváte. Zajistí tak trvalou úsporu energie. Nástroj Dell Display Manager má i praktické přednastavené režimy. Obrazový signál je možno připojit klasickým D-Sub (VGA) nebo digitálním DVI-D

Repasovaný počítač od nás v několika bodech

Nabízíme Vám špičkové repasované počítače a repasované notebooky mnoha typů, variant a konfigurací, především nejznámějších výrobců jako je Dell, HP, Lenovo a Fujitsu.

Profesionální kontrola (repase)

Všechny repasované počítače, stolní PC a notebooky prošly odbornou kontrolou a testováním. Provádíme skutečnou kontrolu, čištění a testování. Každý jednotlivý počítač i jiný hardware má svůj záznam v naší databázi a jsou zaprotokolovány veškeré práce na něm provedené. Snažíme se Vám předat to nejlepší, jak je to jen možné.

Operační systém nainstalován

Při nákupu dostáváte repasovaný počítač již s nainstalovaným a aktualizovaným operačním systémem (Windows, Linux, Mac OS) v češtině. S nastavením jiné jazykové mutace Vám případně rádi poradíme.

Záruka kvality

Nabízíme nadstandardní rozšířenou záruku již v základní ceně všech repasovaných počítačů, PC a notebooků.

Detailní hodnocení vizuálního stavu a opotřebení

Byli jste v minulosti nepříjemně překvapeni vizuálním stavem a značným opotřebením zakoupeného repasovaného počítače, či repasovaného notebooku od naší konkurence? Vybírali jste jen stav repasovaný A, repasovaný B? Bylo to matoucí? U nás naleznete detailní hodnocení vizuálního stavu všech repasovaných produktů. U repasovaných notebooků a monitorů navíc hodnotíme i stav displeje. Žádný vadný pixel, ani škrábanec není opomenut! K základní navigaci dle stavu produktů lze využít našich kategorií A, B, C.

Za zmínku stojí, že veškeré stavy A+ označují zánovní a předváděcí počítače, které jsou ve stavu nového zboží.

Hodnocení vizuálního stavu produktů

Vizuální obnova (renovace)

U některých repasovaných počítačů, stolních PC a především notebooků provádíme kompletní vizuální obnovu za použití technologií lakování klávesnice se zachováním světelné propustnosti a potažení skeketu počítače speciálními otěruvzdornými fóliemi. Využíváme nejmodernějších technologií a materiálů, které ve výsledku změní vnější skelet počítače do stavu nového se zachováním stejné kvality zpracování a odolnosti vůči opotřebení.

Ochrana přírody

Prodloužení životního cyklu počítačů a notebooků má výrazný vliv na snižování znečištění životního prostředí a trvale udržitelný rozvoj. Nejsou to jen prázdné fráze. Připadá nám to skutečně smysluplné.

Garance pozáručního servisu

Snažíme se udržovat skladem maximum náhradních dílů k prodávanému hardware a jsme tak schopni se o Váš počítač postarat i v pozáruční době.

Obchodní parametry
VýrobceDell
Stav zbožíOdborně repasované
Záruční dobaRozšířená 12/12 měsíců
Obrazovka
Úhlopříčka obrazovky24"
Nativní rozlišení1920 x 1080 (Full HD)
Kontrast1000:1
Doba odezvy5 ms
Jas250 cd/m2
Rozteč bodů0.28 mm
Spotřeba30 W
Grafické porty
DisplayPort0 port(y)
DVI1 port(y)
VGA1 port(y)
HDMI0 port(y)
USB porty
USB 2.00 port(y)
USB 3.00 port(y)
Skříň a rozměry
BarvaČerná

Tagy: dell, e2414h, -, led, monitor, 24, rb-e2414h/a, 24, monitory