Poslední kus

Acer V223WAb - LCD monitor 22"

  • Výrobci Acer
  • Rychlý kód: 2330
  • Kód výrobku: RB-V223WAB/A+/DA
  • Celková dostupnost: 1
  • 1 550 Kč

  • Cena bez DPH: 1 550 Kč
  • (prodej v režimu dle § 90 zákona o DPH)


Odborně repasovaný monitor

Stav: A+/DA

Hodnocení stavu produktů


LCD monitor Acer V223WAb

V223WAb od společnosti Acer je širokoúhlý displej vynikající kvality pro domácí i firemní použití, s funkcemi pro optimální nastavení obrazu je určen pro náročnější zákazníky. Tento nový širokoúhlý 22" LCD model nabízí stylový design s pevným stojánkem a přehledným řešením umístění konektorů. Velmi tenký monitor s neobyčejně úzkým rámečkem najde uplatnění především v prostorách pro styk s veřejností i na profesionálních pracovištích.
Displej monitoru je vsazen do ultratenkého rámu, který nezabírá zbytečně místo. Displej lze samozřejmě pověsit na zeď díky kompatibilitě s VESA 100 x 100 mm standardem a uzamknout pomocí Kensington Lock zámku. Pro připojení k počítači lze využít pouze standardní analogový VGA D-Sub vstup. Podpora reprodukce obrazu s dynamickými barvami a bohatými detaily při sledování videofilmů ve vysokém rozlišení nebo při práci s několika náročnými aplikacemi CAD.
Kvalitní obraz při bočních úhlech pohledu 176° horizontálně a 176°ve vertikálním směru zaručuje pohodlné a nerušené zobrazení aplikací s vysokými nároky na výkon. Pokud jde o parametrické vlastnosti, maximální pracovní rozlišení displeje s antireflexní odrazovou vrstvou je méně tradičních 1680 x 1050 bodů. Zlepšena byla i doba odezvy na vynikajících 5 ms, což je hodnota přímo ideální pro sledování filmů. Dynamický kontrastní poměr 10 000:1 spolu s vysokou svítivostí 300 cd/m2 umožňuje uživatelům snadno číst i soubory s mnoha daty. Ostrý obraz a jedinečné podaní detailů zaručují naprosto realistický obraz.

Repasovaný počítač od nás v několika bodech

Nabízíme Vám špičkové repasované počítače a repasované notebooky mnoha typů, variant a konfigurací, především nejznámějších výrobců jako je Dell, HP, Lenovo a Fujitsu.

Profesionální kontrola (repase)

Všechny repasované počítače, stolní PC a notebooky prošly odbornou kontrolou a testováním. Provádíme skutečnou kontrolu, čištění a testování. Každý jednotlivý počítač i jiný hardware má svůj záznam v naší databázi a jsou zaprotokolovány veškeré práce na něm provedené. Snažíme se Vám předat to nejlepší, jak je to jen možné.

Operační systém nainstalován

Při nákupu dostáváte repasovaný počítač již s nainstalovaným a aktualizovaným operačním systémem (Windows, Linux, Mac OS) v češtině. S nastavením jiné jazykové mutace Vám případně rádi poradíme.

Záruka kvality

Nabízíme nadstandardní rozšířenou záruku již v základní ceně všech repasovaných počítačů, PC a notebooků.

Detailní hodnocení vizuálního stavu a opotřebení

Byli jste v minulosti nepříjemně překvapeni vizuálním stavem a značným opotřebením zakoupeného repasovaného počítače, či repasovaného notebooku od naší konkurence? Vybírali jste jen stav repasovaný A, repasovaný B? Bylo to matoucí? U nás naleznete detailní hodnocení vizuálního stavu všech repasovaných produktů. U repasovaných notebooků a monitorů navíc hodnotíme i stav displeje. Žádný vadný pixel, ani škrábanec není opomenut! K základní navigaci dle stavu produktů lze využít našich kategorií A, B, C.

Za zmínku stojí, že veškeré stavy A+ označují zánovní a předváděcí počítače, které jsou ve stavu nového zboží.

Hodnocení vizuálního stavu produktů

Vizuální obnova (renovace)

U některých repasovaných počítačů, stolních PC a především notebooků provádíme kompletní vizuální obnovu za použití technologií lakování klávesnice se zachováním světelné propustnosti a potažení skeketu počítače speciálními otěruvzdornými fóliemi. Využíváme nejmodernějších technologií a materiálů, které ve výsledku změní vnější skelet počítače do stavu nového se zachováním stejné kvality zpracování a odolnosti vůči opotřebení.

Ochrana přírody

Prodloužení životního cyklu počítačů a notebooků má výrazný vliv na snižování znečištění životního prostředí a trvale udržitelný rozvoj. Nejsou to jen prázdné fráze. Připadá nám to skutečně smysluplné.

Garance pozáručního servisu

Snažíme se udržovat skladem maximum náhradních dílů k prodávanému hardware a jsme tak schopni se o Váš počítač postarat i v pozáruční době.

Obchodní parametry
VýrobceAcer
Vizuální stavA+/DA
Stav zbožíOdborně repasované
Záruční dobaStandardní 6/6 měsíců
Obrazovka
Úhlopříčka obrazovky22"
Nativní rozlišení1680 x 1050 (WSXGA+)
Kontrast10000:1
Doba odezvy5 ms
Grafické porty
DisplayPort0 port(y)
DVI0 port(y)
VGA1 port(y)
HDMI0 port(y)
USB porty
USB 2.00 port(y)
USB 3.00 port(y)
Skříň a rozměry
BarvaČerná

Tagy: acer, v223wab, -, lcd, monitor, 22, rb-v223wab/a+/da, 22, monitory