Poslední kus
  • Sony HS95DS - LCD monitor monitor 19

Sony HS95DS - LCD monitor monitor 19"

  • Výrobci Sony
  • Rychlý kód: 2158
  • Kód výrobku: RB-SDM-HS95D/A/DA
  • Celková dostupnost: 1
  • 1 490 Kč

  • Cena bez DPH: 1 490 Kč
  • (prodej v režimu dle § 90 zákona o DPH)


Odborně repasovaný monitor

Stav: A/DA

Hodnocení stavu produktů


Společnost Sony představuje elegantní LCD displej s SXGA rozlišením, vynikajícími parametry a především stylovým designem, díky přesnosti barev a pohodlnému sledování jde o ideální displej pro surfování na Internetu, webový design a digitální obrazové technologie.
Model řady HS95D disponuje nejen analogovým, ale i digitálním vstupem DVI, lze jej tak připojit ke všem moderním videokartám. TN displej nabízí fyzické rozlišení 1280 x 1024 bodů, při kterém dokáže zobrazovat frekvencí až 75 Hz. Vysoký kontrast (700:1), vysoký jas a rychlá obnova obrazu byly vyladěny pro nepřekonatelnou kvalitu obrazu a přesnost. Doba odezvy 8 milisekund pro přehrávání vysoce kvalitního videa a úpravu videozáznamů.
Jednoduché nastavení - funkce Plug & Play a funkce automatické úpravy obrazu společnosti Sony zajišťují bezproblémovou konfiguraci. Displej například nabízí ovládání hodnoty gamma pro sladění barev na displeji s digitálními fotoaparáty a tiskárnami, které zajistí, že barvy zobrazované na displeji odpovídají barvám na ostatních zařízeních. Podpora shody barevného prostoru sRGB.
Široký úhel sledování - obrazovku lze zřetelně a pohodlně sledovat ze strany, shora nebo zespodu (160 stupňů horizontálně, 160 stupňů vertikálně). Inteligentní funkce ECO mode automaticky upravuje nastavení obrazovky pro zajištění nejlepší kvality obrazu v proměnlivém osvětlení, menu na obrazovce umožňuje plné ovládání zisku, hodnoty gama, teploty barev atd.
Design displeje umožňuje upevnění na zeď pro větší flexibilitu umístění obrazovky, kromě toho nabízí inteligentnější systém správy kabelů - změť kabelů je skryta a výsledkem je úhlednější stůl.

Repasovaný počítač od nás v několika bodech

Nabízíme Vám špičkové repasované počítače a repasované notebooky mnoha typů, variant a konfigurací, především nejznámějších výrobců jako je Dell, HP, Lenovo a Fujitsu.

Profesionální kontrola (repase)

Všechny repasované počítače, stolní PC a notebooky prošly odbornou kontrolou a testováním. Provádíme skutečnou kontrolu, čištění a testování. Každý jednotlivý počítač i jiný hardware má svůj záznam v naší databázi a jsou zaprotokolovány veškeré práce na něm provedené. Snažíme se Vám předat to nejlepší, jak je to jen možné.

Operační systém nainstalován

Při nákupu dostáváte repasovaný počítač již s nainstalovaným a aktualizovaným operačním systémem (Windows, Linux, Mac OS) v češtině. S nastavením jiné jazykové mutace Vám případně rádi poradíme.

Záruka kvality

Nabízíme nadstandardní rozšířenou záruku již v základní ceně všech repasovaných počítačů, PC a notebooků.

Detailní hodnocení vizuálního stavu a opotřebení

Byli jste v minulosti nepříjemně překvapeni vizuálním stavem a značným opotřebením zakoupeného repasovaného počítače, či repasovaného notebooku od naší konkurence? Vybírali jste jen stav repasovaný A, repasovaný B? Bylo to matoucí? U nás naleznete detailní hodnocení vizuálního stavu všech repasovaných produktů. U repasovaných notebooků a monitorů navíc hodnotíme i stav displeje. Žádný vadný pixel, ani škrábanec není opomenut! K základní navigaci dle stavu produktů lze využít našich kategorií A, B, C.

Za zmínku stojí, že veškeré stavy A+ označují zánovní a předváděcí počítače, které jsou ve stavu nového zboží.

Hodnocení vizuálního stavu produktů

Vizuální obnova (renovace)

U některých repasovaných počítačů, stolních PC a především notebooků provádíme kompletní vizuální obnovu za použití technologií lakování klávesnice se zachováním světelné propustnosti a potažení skeketu počítače speciálními otěruvzdornými fóliemi. Využíváme nejmodernějších technologií a materiálů, které ve výsledku změní vnější skelet počítače do stavu nového se zachováním stejné kvality zpracování a odolnosti vůči opotřebení.

Ochrana přírody

Prodloužení životního cyklu počítačů a notebooků má výrazný vliv na snižování znečištění životního prostředí a trvale udržitelný rozvoj. Nejsou to jen prázdné fráze. Připadá nám to skutečně smysluplné.

Garance pozáručního servisu

Snažíme se udržovat skladem maximum náhradních dílů k prodávanému hardware a jsme tak schopni se o Váš počítač postarat i v pozáruční době.

Obchodní parametry
Vizuální stavA/DA
Stav zbožíOdborně repasované
Záruční dobaRozšířená 12/12 měsíců
Obrazovka
Úhlopříčka obrazovky19"
Nativní rozlišení1280 x 1024 (SXGA)
Kontrast700:1
Doba odezvy8 ms
Jas250 cd/m2
Rozteč bodů0.29 mm
Spotřeba50 W
Grafické porty
DisplayPort0 port(y)
DVI1 port(y)
mini DisplayPort0 port(y)
VGA1 port(y)
HDMI0 port(y)
USB porty
USB 2.00 port(y)
USB 3.00 port(y)
Skříň a rozměry
BarvaČerná

Tagy: sony, hs95ds, -, lcd, monitor, monitor, 19, rb-sdm-hs95d/a/da, 19, monitory