Vyprodáno

Optoma 3751RK - IFPD 75" - 4K Ultra HD interaktivní dotykový displej

  • Výrobci Optoma
  • Rychlý kód: 2416
  • Kód výrobku: 3751RK
  • Celková dostupnost: Není skladem
  • 60 928 Kč

  • Cena bez DPH: 50 353 Kč

Nový monitor

Optoma 3751RK - IFPD 75" - 4K Ultra HD interaktivní dotykový displej

Řada Creative Touch 3 kombinuje nejnovější technologie a je vybavena vším, co učebna nebo firma vyžaduje, a poskytuje všechny funkce a výkon potřebný k vytváření, vzdělávání a spolupráci.
Snadný přístup k portům směřujícím dopředu pro připojení HDMI a USB. Pro bezdrátové připojení umožňuje Optoma TapCast Pro až čtyřem uživatelům sdílet obsah současně ze zařízení se systémem Windows, iOS, macOS, Chrome nebo Android.
Díky snadno použitelným IFPD jsou lekce zábavnější díky integrovaným nástrojům pro spolupráci, jako je Vote, kde učitelé mohou okamžitě sbírat hodnotnou zpětnou vazbu.
Dotykový displej, který je vybaven slotem OPS a snadno stahovatelnými aktualizacemi OTA, je odolný vůči budoucnosti, pokud se vaše požadavky budou měnit v neustále se měnícím světě technologií. (OPS se prodává samostatně).

Rozlišení Ultra HD 4K

Rozlišení Ultra HD 4K s více než osmi miliony pixelů přináší čtyřikrát více detailů než Full HD, aby poskytovalo ostřejší, realističtější obraz a bohatší barvy - což vám umožní sedět blíže k obrazovce a užít si pohlcující zážitek.

Optoma TeamShare: tabule a anotace

Kreativní sdílení je snadné díky tabuli připravené k použití s ??integrovanými anotačními nástroji, které podporují spolupráci.

Nástroj pro spolupráci TapCast

Co je TapCast? Bezdrátově zobrazujte a sdílejte obsah na velké obrazovce bez dalšího hardwaru pomocí aplikace TapCast. Snadno zrcadlete zařízení Android, iOS, Windows, macOS nebo Chrome pouhým stisknutím tlačítka. Dokonce můžete bezdrátově odesílat dokumenty, obrázky nebo videa uložená ve vašem mobilním zařízení nebo notebooku.
Aplikace funguje také jako bezdrátová myš a klávesnice, která umožňuje ovládání zařízení.

Režim duální aplikace

To vám umožní zobrazit dvě aplikace na vašem zařízení současně. Použijte režim duální aplikace k prohlížení obsahu při skenování souvisejících dokumentů Office - proměňte svůj IFPD v dokonalé zařízení pro více úkolů.

Správce souborů Optoma

Správce souborů Optoma umožňuje uživatelům spravovat soubory a složky. Uživatelé mohou také přistupovat ke cloudovým jednotkám a procházet, vytvářet, přejmenovávat, kopírovat, přesouvat a mazat soubory.

Displej s nízkým modrým světlem s certifikací TUV

Integrovaný režim slabého modrého světla pomáhá snižovat únavu očí a únavu minimalizací výstupu modrého světla z displeje.

Senzor okolního světla

Integrovaný světelný senzor detekuje množství okolního osvětlení obklopujícího panel a podle toho upravuje displej, aby byla zajištěna optimální kvalita obrazu a nejlepší možný zážitek ze sledování.
Obchodní parametry
VýrobceOptoma
Stav zbožíNové
Záruční dobaStandardní 12/24 měsíců
Obrazovka
Úhlopříčka obrazovky75"
Nativní rozlišení3840 x 2160 (Ultra HD 4K)
Poměr stran16:9
Kontrast1200:1
Doba odezvy8 ms
Jas370 cd/m2
Spotřeba220 W
Grafické porty
DisplayPort1 port(y)
DVI0 port(y)
VGA1 port(y)
HDMI4 port(y)
USB porty
USB 2.04 port(y)
USB 3.01 port(y)
Ostatní porty
RJ452 port(y)
Skříň a rozměry
BarvaČerná
Šířka177 cm
Výška107.1 cm
Hloubka10.9 cm

Tagy: optoma, 3751rk, -, ifpd, 75, -, 4k, ultra, hd, interaktivní, dotykový, displej, 3751rk, 75, monitory