Vyprodáno

OKI MC573dn

  • Výrobci OKI
  • Kód výrobku: OKI-MC573dn
  • Dostupnost: Není skladem
  • 9 998 Kč

  • Cena bez DPH: 8 263 Kč

Nový produkt

Barevná multifunkční tiskárna OKI MC573dn

Tiskárna je bez krabice - pouze osobní odběr - nezasíláme! Děkujeme za pochopení.

Tiskárna OKI MC573dn patří mezi barevné multifunkční modely, které se svými parametry hodí pro použití v malých firmách nebo domácích kancelářích. Tisknout je možné s tiskárnou až do formátu A4 a díky vysokému rozlišení lze vytvářet velmi kvalitní grafické výtisky.


OKI-MC-573-dn


Multifunkční zařízení 4v1


Tiskárna patří mezi multifunkční modely, které integrují více přístrojů do jediného zařízení a tím značně šetří pracovní prostor ve vaší kanceláři. V tomto případě zařízení obsahuje tiskárnu, kopírku, skener a fax. Všechny tyto zařízení budete mít pohromadě na jednom místě a to vám ušetří čas při obsluze jediného zařízení.


Úspora


Tiskárna je vybavena funkcemi, které snižují spotřebu energie a šetří vaše peníze. Tiskárna má také díky digitální LED technologii méně pohyblivých součástí, což přináší menší opotřebení, výjimečnou spolehlivost a další snížení nákladů na vlastnictví.


Mobilní tisk


Tiskněte z vašeho smartphone a tabletu. Tiskárna podporuje mobilní tisk (za předpokladu dokoupení WLAN modulu) s využitím Google Cloud Print 2.0.


Duplexní tisk


Standardně je tiskárna vybavena automatickou duplexní jednotkou, což usnadňuje oboustranný tisk a tím velmi zefektivní oboustranný potisk papíru.


Připojení


Pro připojení k počítači je možné využít USB 2.0 rozhraní anebo je k dispozici praktičtější možnost připojení k síti LAN s rychlostí 10/100/1000 Mbps, čímž umožníte sdílení zařízení v pracovní skupině. Fax lze připojit přes port RJ-11.


Rychlost


Tiskárna OKI je dostatečně rychlá pro běžné nasazení v kancelářském prostředí. První stránka je vytištěna za pouhých 7,5 sekund v barvě, nabízí nepřetržitý tisk s rychlostí až 30 stran A4 za minutu barevně a černobíle. To vše díky vestavěné 1 GB RAM paměti.


OKI-MC-573-dn-1

Obchodní parametry
Stav zbožíNové
Záruční dobaStandardní 12/24 měsíců

Podobné výrobky

Samsung SL-M4075FX s přídavným zásobníkem papíru

Multifunkční černobílá laserová tiskárna, kopírka, skener, fax, A4, rychlost 40 stran/min, duální ADF, USB, Ethernet (LAN), záruka 12 měsíců, stav A

7 893 Kč 9 103 Kč Cena bez DPH: 6 523 Kč

HP Laserjet Pro MFP M1217nfw

Černobílá laserová tiskárna, kopírka, skener, fax A4, rychlost 18 stran/min, 64 MB RAM, rozlišení tisku 600 x 600 dpi, USB, LAN, WiFi, včetně nového toneru!

3 755 Kč Cena bez DPH: 3 755 Kč

Tagy: oki, mc573dn, oki-mc573dn, repasované, tiskárny