Vyprodáno

OKI MC573dn

  • Výrobci OKI
  • Rychlý kód: 1420
  • Kód výrobku: OKI-MC573dn
  • Celková dostupnost: Není skladem
  • 9 998 Kč

  • Cena bez DPH: 8 263 Kč

Nový produkt

Barevná multifunkční tiskárna OKI MC573dn

Tiskárna je bez krabice - pouze osobní odběr - nezasíláme! Děkujeme za pochopení.

Tiskárna OKI MC573dn patří mezi barevné multifunkční modely, které se svými parametry hodí pro použití v malých firmách nebo domácích kancelářích. Tisknout je možné s tiskárnou až do formátu A4 a díky vysokému rozlišení lze vytvářet velmi kvalitní grafické výtisky.

OKI-MC-573-dn

Multifunkční zařízení 4v1

Tiskárna patří mezi multifunkční modely, které integrují více přístrojů do jediného zařízení a tím značně šetří pracovní prostor ve vaší kanceláři. V tomto případě zařízení obsahuje tiskárnu, kopírku, skener a fax. Všechny tyto zařízení budete mít pohromadě na jednom místě a to vám ušetří čas při obsluze jediného zařízení.

Úspora

Tiskárna je vybavena funkcemi, které snižují spotřebu energie a šetří vaše peníze. Tiskárna má také díky digitální LED technologii méně pohyblivých součástí, což přináší menší opotřebení, výjimečnou spolehlivost a další snížení nákladů na vlastnictví.

Mobilní tisk

Tiskněte z vašeho smartphone a tabletu. Tiskárna podporuje mobilní tisk (za předpokladu dokoupení WLAN modulu) s využitím Google Cloud Print 2.0.

Duplexní tisk

Standardně je tiskárna vybavena automatickou duplexní jednotkou, což usnadňuje oboustranný tisk a tím velmi zefektivní oboustranný potisk papíru.

Připojení

Pro připojení k počítači je možné využít USB 2.0 rozhraní anebo je k dispozici praktičtější možnost připojení k síti LAN s rychlostí 10/100/1000 Mbps, čímž umožníte sdílení zařízení v pracovní skupině. Fax lze připojit přes port RJ-11.

Rychlost

Tiskárna OKI je dostatečně rychlá pro běžné nasazení v kancelářském prostředí. První stránka je vytištěna za pouhých 7,5 sekund v barvě, nabízí nepřetržitý tisk s rychlostí až 30 stran A4 za minutu barevně a černobíle. To vše díky vestavěné 1 GB RAM paměti.

OKI-MC-573-dn-1

Obchodní parametry
Stav zbožíNové
Záruční dobaStandardní 12/24 měsíců

Podobné výrobky

HP Color LaserJet Pro M476dw multifunkční tiskárna

Barevná multifunkční laserová tiskárna pro malé firmy, A4, skener, fax, oboustranný tisk, rychlost 20 stran/min, 256 GB RAM, rozlišení 600x1200 dpi, USB, LAN, WiFi stav A+

10 950 Kč Cena bez DPH: 10 950 Kč

Tagy: oki, mc573dn, oki-mc573dn, repasované, tiskárny