Poslední kus

HP Color LaserJet Pro M476dw multifunkční tiskárna

  • Výrobci HP
  • Rychlý kód: 3662
  • Kód výrobku: RB-HP-M476DW/A+
  • Celková dostupnost: 1
  • 10 950 Kč

  • Cena bez DPH: 10 950 Kč
  • (prodej v režimu dle § 90 zákona o DPH)


Odborně repasovaný produkt

Barevnost tisku: barevná   Maximální formát tisku: A4

Rychlost tisku černobíle: 20 stran/min. • Rychlost tisku barevně: 20 stran/min.

Opotřebení stroje: 11.1 % Vytištěno aktuálně celkem 66.461 stran z životnosti 600.000 výtisků.

Maximální měsíční zátěž: 40.000 stran • Nátisk černobíle: 38.181 stran • Nátisk barevně: 28.280 stran • Vizuální stav stroje: 100 %

Stav tonerů:

100 %
100 %
100 %
100 %

::   Veškeré zde uvedené informace reprezentují skutečný stav nabízeného stroje. V případě dalších dotazů nás prosím kontaktujte.   ::

Doba dodání cca jeden týden.

HP Color LaserJet Pro M476dw

Multifunkční zařízení HP Color LaserJet Pro připojí celou kancelář k tisku v zářivých barvách. Dokonce i na cestách. Zvyšte svou produktivitu s rychlým univerzálním skenováním, které umí odesílat dokumenty přímo do e-mailu síťových složek a cloudu. 3- až 10členné týmy, které potřebují síťové multifunkční zařízení pro tisk dokumentů v živých barvách a odesílání souborů přímo do cílových umístění. Automatický oboustranný tisk je součástí této verze.

Multifunkční zařízení 4v1

Tiskárna patří mezi multifunkční modely, které integrují více přístrojů do jediného zařízení a tím značně šetří pracovní prostor ve vaší kanceláři. V tomto případě zařízení obsahuje tiskárnu, kopírku, skener a fax. Všechny tyto zařízení budete mít pohromadě na jednom místě a to vám ušetří čas při obsluze jediného zařízení.

Duplexní tisk

Standardně je tiskárna vybavena automatickou duplexní jednotkou, což usnadňuje oboustranný tisk a tím velmi zefektivní oboustranný potisk papíru.

Rychlost

Tiskárna OKI je dostatečně rychlá pro běžné nasazení v kancelářském prostředí. První stránka je vytištěna za pouhých 9 sekund v barvě, nabízí nepřetržitý tisk s rychlostí až 26 stran A4 za minutu barevně a až 30 stran A4 za minutu černobíle. To vše díky vestavěné 1 GB RAM paměti.

Parametry a specifikace

Tisk
Technologie tisku: Laser
Rozlišení: 600 x 600 DPI
Barevný tisk A4: 20 str./min
Černobílý tisk A4: 20 str./min
Emulace: HP PCL 6, HP PCL 5, emulace HP Postscript úrovně 3, PCLm, PDF, URF
Zatížení: doporučené 2500 str./měsíc, maximální 40 000 str./měsíc
Skener
Rozlišení: Až 1200 x 1200 DPI
Formát: PDF, JPG, RTF, TXT, BMP, PNG, TIFF
Funkce skeneru: skenování do e-mailu, skenování do cloudu, skenování do USB, skenování do síťové složky, vyhledání e-mailu pomocí LDAP
Kopírka
Rychlost kopírování: Až 13 kopií/min barva a až 17 kopií/min mono
Rozlišení kopírky: Až 600 x 600 DPI
Rozšiřitelnost: Zvětšení/zmenšení 25-400%
Max. počet kopií: 99
Systém
Procesor: 533 MHz
Paměť: Standardně: 256 GB
Rozhraní: USB 2.0 (Hi-Speed), RJ-45 (10/100 Mbps Ethernet), WiFi 802.11b/g/n
Podporované OS:
Microsoft Windows 10/8.1/8/7, Apple Mac OS X 10.6 a vyšší, iOS, Android, Linux 9.4, 9.5, Ubuntu 8.04 a vyšší, Debian 5.0 a vyšší, Fedora 9 avyšší

Repasovaný počítač od nás v několika bodech

Nabízíme Vám špičkové repasované počítače a repasované notebooky mnoha typů, variant a konfigurací, především nejznámějších výrobců jako je Dell, HP, Lenovo a Fujitsu.

Profesionální kontrola (repase)

Všechny repasované počítače, stolní PC a notebooky prošly odbornou kontrolou a testováním. Provádíme skutečnou kontrolu, čištění a testování. Každý jednotlivý počítač i jiný hardware má svůj záznam v naší databázi a jsou zaprotokolovány veškeré práce na něm provedené. Snažíme se Vám předat to nejlepší, jak je to jen možné.

Operační systém nainstalován

Při nákupu dostáváte repasovaný počítač již s nainstalovaným a aktualizovaným operačním systémem (Windows, Linux, Mac OS) v češtině. S nastavením jiné jazykové mutace Vám případně rádi poradíme.

Záruka kvality

Nabízíme nadstandardní rozšířenou záruku již v základní ceně všech repasovaných počítačů, PC a notebooků.

Detailní hodnocení vizuálního stavu a opotřebení

Byli jste v minulosti nepříjemně překvapeni vizuálním stavem a značným opotřebením zakoupeného repasovaného počítače, či repasovaného notebooku od naší konkurence? Vybírali jste jen stav repasovaný A, repasovaný B? Bylo to matoucí? U nás naleznete detailní hodnocení vizuálního stavu všech repasovaných produktů. U repasovaných notebooků a monitorů navíc hodnotíme i stav displeje. Žádný vadný pixel, ani škrábanec není opomenut! K základní navigaci dle stavu produktů lze využít našich kategorií A, B, C.

Za zmínku stojí, že veškeré stavy A+ označují zánovní a předváděcí počítače, které jsou ve stavu nového zboží.

Hodnocení vizuálního stavu produktů

Vizuální obnova (renovace)

U některých repasovaných počítačů, stolních PC a především notebooků provádíme kompletní vizuální obnovu za použití technologií lakování klávesnice se zachováním světelné propustnosti a potažení skeketu počítače speciálními otěruvzdornými fóliemi. Využíváme nejmodernějších technologií a materiálů, které ve výsledku změní vnější skelet počítače do stavu nového se zachováním stejné kvality zpracování a odolnosti vůči opotřebení.

Ochrana přírody

Prodloužení životního cyklu počítačů a notebooků má výrazný vliv na snižování znečištění životního prostředí a trvale udržitelný rozvoj. Nejsou to jen prázdné fráze. Připadá nám to skutečně smysluplné.

Garance pozáručního servisu

Snažíme se udržovat skladem maximum náhradních dílů k prodávanému hardware a jsme tak schopni se o Váš počítač postarat i v pozáruční době.

Obchodní parametry
Vizuální stavA+
Stav zbožíOdborně repasované
Záruční dobaRozšířená 12/12 měsíců
Skříň a rozměry
Hmotnost28.9 kg
Šířka42 cm
Výška50 cm
Hloubka48.4 cm

Tagy: hp, color, laserjet, pro, m476dw, multifunkční, tiskárna, rb-hp-m476dw/a+, repasované, tiskárny