Poslední kus

Fujitsu P27T-6 IPS - LCD monitor 27"

  • Výrobci Fujitsu
  • Rychlý kód: 3240
  • Kód výrobku: RB-P27T-6IPS/A/DA+
  • Celková dostupnost: 1
  • 2 775 Kč

  • Cena bez DPH: 2 775 Kč
  • (prodej v režimu dle § 90 zákona o DPH)


Odborně repasovaný monitor

Stav: A/DA+

Hodnocení stavu produktů


Lehce zažloutlý skelet a ovládací panel.

Fujitsu P27T-6 IPS

Firma Fujitsu je předním producentem monitorů působící po celém světě. Mezi její prodejní portfolio patří serverové stanice, notebooky, pracovní PC stanice i neméně kvalitní monitory. Firma se snaží nabídnout vysokou kvalitu za rozumné ceny a k tomu zajistit kvalitní servis a technickou podporu.
Fujitsu P27T-6 představuje širokoúhlý panel s poměrem stran 16:9 s velmi vysokým rozlišením na úhlopříčce 27" (68,6cm). Vzhledem k velmi dobré době odezvy 6 ms je tento monitor možné využít při zpracování videa nebo hraní akčních počítačových her. Tento model navíc představuje ergonomický a elegantní design, který se hodí do kanceláří i do rodinných bytů.
Doporučené a současně fyzické rozlišení monitoru P27T-6 je 2560 x 1440 bodů s roztečí 0.233 mm. Obnovovací frekvence (vertikální) je 50 - 75 Hz, doba odezvy 6 ms, jas 350 cd/m2 a vysoký dynamický kontrast 20 000 : 1 (1 000:1 typicky). Tyto vlastnosti spolu s dobrým úhlem viditelnosti, který je zajištěn použitou IPS maticí panelu (178° horizontálně a 178° vertikálně) z něj činí ideální monitor pro většinu činností sledováním videa počínaje a prací v grafických editorech konče.
Snadné nastavení základních parametrů displeje lze provádět přes přehledné OSD menu v několika jazykových mutacích včetně češtiny. V monitoru je zabudovaná dvojice reproduktorů s výkonem 2x 2W, které se skvěle hodí k ozvučení pracovního stolu, kde není dostatek místa pro klasické stolní 2.0 reproduktory. Propojení s pracovní stanicí lze realizovat přes analogový D-sub nebo digitální DVI či DisplayPort konektor. Přítomna je i dvojice multimediálních HDMI rozhraní. Na monitoru se nachází i čtveřice USB konektorů verze 2.0, které lze využít ke snadnému zapojení flash disku, nebo jiného USB zařízení.
Rozměry monitoru se stojanem jsou 646 x 252 x 416 mm a jeho hmotnost je 10,2kg. Bez odnímatelného a nastavitelného stojanu s náklonem -3°/+35°, rozsahem nastavení výšky 125 mm a funkcí pivot, která se hodí při pročítání dlouhých diskusních fór, jsou rozměry 646 x 90 x 392 mm. Po odejmutí stojanu, je možné displej umístit n zeď pomocí Vesa držáku, který není součástí balení, ale je třeba ho objednat samostatně. Spotřeba tohoto modelu je při základním nastavení 75W, maximálně 110W při nastavení maximálního možného jasu a neuvěřitelných 0W ve vypnutém stavu. Snížené spotřebě značně dopomáhá i použitá technologie ABC (Auto Brightness Control), která pomocí snímače nastaví automaticky jas monitoru podle osvětlení v místnosti.

Repasovaný počítač od nás v několika bodech

Nabízíme Vám špičkové repasované počítače a repasované notebooky mnoha typů, variant a konfigurací, především nejznámějších výrobců jako je Dell, HP, Lenovo a Fujitsu.

Profesionální kontrola (repase)

Všechny repasované počítače, stolní PC a notebooky prošly odbornou kontrolou a testováním. Provádíme skutečnou kontrolu, čištění a testování. Každý jednotlivý počítač i jiný hardware má svůj záznam v naší databázi a jsou zaprotokolovány veškeré práce na něm provedené. Snažíme se Vám předat to nejlepší, jak je to jen možné.

Operační systém nainstalován

Při nákupu dostáváte repasovaný počítač již s nainstalovaným a aktualizovaným operačním systémem (Windows, Linux, Mac OS) v češtině. S nastavením jiné jazykové mutace Vám případně rádi poradíme.

Záruka kvality

Nabízíme nadstandardní rozšířenou záruku již v základní ceně všech repasovaných počítačů, PC a notebooků.

Detailní hodnocení vizuálního stavu a opotřebení

Byli jste v minulosti nepříjemně překvapeni vizuálním stavem a značným opotřebením zakoupeného repasovaného počítače, či repasovaného notebooku od naší konkurence? Vybírali jste jen stav repasovaný A, repasovaný B? Bylo to matoucí? U nás naleznete detailní hodnocení vizuálního stavu všech repasovaných produktů. U repasovaných notebooků a monitorů navíc hodnotíme i stav displeje. Žádný vadný pixel, ani škrábanec není opomenut! K základní navigaci dle stavu produktů lze využít našich kategorií A, B, C.

Za zmínku stojí, že veškeré stavy A+ označují zánovní a předváděcí počítače, které jsou ve stavu nového zboží.

Hodnocení vizuálního stavu produktů

Vizuální obnova (renovace)

U některých repasovaných počítačů, stolních PC a především notebooků provádíme kompletní vizuální obnovu za použití technologií lakování klávesnice se zachováním světelné propustnosti a potažení skeketu počítače speciálními otěruvzdornými fóliemi. Využíváme nejmodernějších technologií a materiálů, které ve výsledku změní vnější skelet počítače do stavu nového se zachováním stejné kvality zpracování a odolnosti vůči opotřebení.

Ochrana přírody

Prodloužení životního cyklu počítačů a notebooků má výrazný vliv na snižování znečištění životního prostředí a trvale udržitelný rozvoj. Nejsou to jen prázdné fráze. Připadá nám to skutečně smysluplné.

Garance pozáručního servisu

Snažíme se udržovat skladem maximum náhradních dílů k prodávanému hardware a jsme tak schopni se o Váš počítač postarat i v pozáruční době.

Obchodní parametry
VýrobceFujitsu
Vizuální stavA/DA+
Stav zbožíOdborně repasované
Záruční dobaRozšířená 12/12 měsíců
Obrazovka
Úhlopříčka obrazovky27"
Nativní rozlišení2560 x 1440 (WQHD)
Poměr stran16:9
Kontrast1000:1
Doba odezvy6 ms
Jas350 cd/m2
Rozteč bodů0.23 mm
Spotřeba110 W
Grafické porty
DisplayPort1 port(y)
DVI1 port(y)
mini DisplayPort0 port(y)
VGA1 port(y)
HDMI2 port(y)
USB porty
USB 2.04 port(y)
USB 3.00 port(y)
Skříň a rozměry
BarvaBílá
Hmotnost10.2 kg
Šířka64.6 cm
Výška39.2 cm
Hloubka9 cm

Tagy: fujitsu, p27t-6, ips, -, lcd, monitor, 27, rb-p27t-6ips/a/da+, 19, monitory