Vyprodáno

Elektrická stohová řezačka G52

  • Rychlý kód: 3906
  • Kód výrobku: GR-G52
  • Celková dostupnost: Není skladem
  • 259 202 Kč

  • Cena bez DPH: 214 217 Kč

Nový produkt

Grafcut G52 je vysoce efektivní řezačka s programovatelným nastavením. Barevný dotykový display s qwerty klávesnicí slouží pro pojmenování uložené práce, funkce vysunutí a režim předběžného přítlaku, které nabízí efektivní a přesnou operaci zajišťují, že stroj v žádném případě není překážkou v podnikání, ale dobrým pomocníkem.

Autodiagnostický systém navíc upozorňuje na případné poruchy. Gilotiny Grafcut nabízejí špičkové elektronické komponenty a technologie se začleněním PLC kontrolérů a SICK Safety Guardů, které všechny odpovídají nejnovějšímu vývoji norem EN a shody s CE.

Nerezový přední a zadní stůl umožňují lehkou práci při pohybu těžkých stohů papíru, zatímco programovatelné ovládání a rychlý pohyb zadního dorazu usnadňují řezání složitých úloh. Nastavení úlohy lze uložit a pojmenovat pomocí qwerty klávesnice a znovu vyhledat pro okamžité a snadné opakované práce. U jemných prací lze elektro-mechanický přítlak upravit pomocí jednoduchého posuvného nástroje integrovaného do ovládacího prvku barevné dotykové obrazovky. V kombinaci s falešnou svorkovou deskou zajišťuje snadnou manipulaci s každým typem materiálu a bez poškození. Optická červená LED závora se stará o to, že je stoh papíru před řezáním správně seřazen a lze jej použít k programování stroje pro rychlé a snadné vytváření úloh. Elektronické ruční kolečko nabízí přesnou kontrolu nad pohybem zadního dorazu, zatímco akce naklápěcího řezu je šetrnější k papíru, aby poskytla skutečně čistý řez.

Typické využití:

- Vizitky
- Papírnictví
- Letáky
- Nabídky
- Letáky
- Štítky
- Plakáty
- Jemný papír a digitální tisk
- Řezání listů na požadovanou velikost
- Řezání knih do tloušťky 80 mm

VIDEO - G52

VIDEO - Výměna nože:

Obchodní parametry
Stav zbožíNové

Podobné výrobky

Stohová řezačka KW triO 3947

Stolní stohová řezačka s délkou řezu 430 mm a kapacitou 200 listů.

15 996 Kč 18 785 Kč Cena bez DPH: 13 220 Kč

Tagy: elektrická, stohová, řezačka, g52, gr-g52, řezače, papíru