Vyprodáno

Dell UltraSharp U2421E - LED IPS monitor 24"

  • Výrobci Dell
  • Kód výrobku: U2421E
  • Celková dostupnost: Není skladem
  • 7 999 Kč

  • Cena bez DPH: 6 611 Kč

Nový monitor

Monitor Dell U2421E

Užijte si zářivé barvy a snížené vyzařování nebezpečného modrého světla díky funkci ComfortView Plus. S portem RJ45 pro připojení k ethernetové síti<

Je těžké se podívat jinam.

Pohodlí pro oči: ComfortView Plus je vestavěná a neustále zapnutá funkce, která omezuje vyzařování škodlivého modrého světla, zvyšuje zrakové pohodlí a současně zajišťuje vysokou přesnost barev. 1
Konzistence barev v rámci standardní výbavy: Sledujte konzistentní zářivé barvy ze širokého pozorovacího úhlu díky technologii IPS (In-Plane Switching). S 99% pokrytím barevného prostoru sRGB při přesnosti Delta-E menší než 2 získáváte přesné barevné odstíny ihned po zapnutí.
Více obrazu, méně posouvání: Zvyšte produktivitu díky rozšířenému vertikálnímu zobrazení na tomto 24" displeji WUXGA (1 920 × 1 200) s poměrem stran 16 : 10, jenž poskytuje o 11 % více obrazového prostoru.

Centrum produktivity

Připojením k produktivitě:Díky portům RJ453 a USB-C® přináší monitor robustní ethernetové připojení a napájení (až 90 W) – to vše bez změti kabeláže.
Rychlý přístup: Pohodlně umístěné porty SuperSpeed USB s rychlostí 5 Gb/s a USB-C na přední straně monitoru nabízejí rychlé připojení k úložným zařízením, mobilním telefonům a dalším periferním zařízením a současně zajišťují až 15W napájení (přes USB-C).
Vylepšené možnosti správy: Správa monitoru je snadná díky předávací adrese MAC, spouštění PXE a integrované funkci Wake-on-LAN.
Příprava na další zařízení: Výstupní přípojka DP umožňuje zapojit až tři monitory vedle sebe.

Krok vpřed v oblasti designu

Krása se setkává s funkčností: Skvěle vytvořené zařízení s prvotřídní platinově stříbrnou povrchovou úpravou, malou základnou a elegantním systémem pro správu kabeláže, díky němuž lze kabely skrýt v podstavci monitoru.
Snadné použití: Procházejte nabídku a upravujte nastavení obrazovky pomocí joysticku. Rovněž nabízíme možnost připojit tenkou zvukovou lištu Dell (SB521A)4, a vychutnat si tak výjimečnou kvalitu zvuku.
Pohodlí je klíčové: Náklon, natočení, otočení a nastavení výšky monitoru na maximální hodnotu 150 mm, jelikož při práci je třeba mít pohodlí.
Zvyšte efektivitu práce: Užijte si plynulý obraz na více monitorech díky designu InfinityEdge prakticky bez rámečku. A v uspořádání se dvěma monitory můžete zvýšit produktivitu až o 21 %.

Zelené uvažování: pro dnešek i zítřek

Ekologické normy: Tento monitor splňuje nejnovější předpisy a standardy ochrany životního prostředí jako EnergyStar®, EPEAT® Gold6 a certifikace TCO.
Ekologické balení: Kvůli snížení vlivu výroby na životní prostředí se tento monitor dodává bez polystyrenu a obal se vyrábí nejméně ze 75 % z recyklované lepenky.
Úspora energie: Šetřete energii, když se monitor nepoužívá, pomocí funkce PowerNap7, která monitor v takové situaci ztlumí nebo přepne do režimu spánku.

Nástroj Dell Display Manager

Produktivita na všech úrovních: Funkce Easy Arrange umožňuje snadno uspořádat více aplikací na jedné nebo více obrazovkách s 38 přednastavenými oddíly okna a možností uzpůsobit až pět oken, což přináší lepší možnosti multitaskingu.
Plynulé přechody: Funkce automatického obnovení si pamatuje, kde jste přestali, takže se aplikace později vrátí tam, kde jste je opustili, a to i po odpojení napájení.
Více možností správy: Zprávy o majetku umožňují správcům IT rychle zaznamenávat a sledovat informace o monitorech a v jediném nastavení nakonfigurovat více monitorů současně.
Klíč k pohodlí: Klávesové zkratky šetří ještě více času a umožňují snadno nastavit zobrazení a urychlit práci.
Záruka Dell - Next Business Day 3 roky.
Obchodní parametry
VýrobceDell
Stav zbožíNové
Záruční dobaRozšířená 36/36 měsíců
Obrazovka
Úhlopříčka obrazovky24"
Nativní rozlišení1920 x 1200 (WUXGA)
Poměr stran16:10
Kontrast1000:1
Doba odezvy8 ms
Jas350 cd/m2
Rozteč bodů0.27 mm
Spotřeba30 W
Grafické porty
DisplayPort2 port(y)
DVI0 port(y)
VGA0 port(y)
HDMI1 port(y)
USB porty
USB 2.00 port(y)
USB 3.03 port(y)
USB-C1 port(y)
Ostatní porty
RJ451 port(y)
Skříň a rozměry
BarvaČerno-stříbrná
Šířka53.9 cm
Výška36.4 cm
Hloubka17.3 cm

Podobné výrobky

Dell UltraSharp U2414H - LED IPS monitor 24"

LCD, 1920x1080 px (Full HD), IPS, 16:9, 8 ms, 60 Hz, 8bit, 250 cd/m2, 1000:1, DisplayPort, HDMI, USB 3.0, USB hub, Pivot, nast. výška, VESA, záruka 12 měsíců, stav A+/DA+

4 490 Kč Cena bez DPH: 4 490 Kč

Tagy: dell, ultrasharp, u2421e, -, led, ips, monitor, 24, u2421e, 24, monitory