Poslední kus

Dell P2211Ht - LED IPS monitor 22"

  • Výrobci Dell
  • Kód výrobku: RB-P2211HT/A/DA+
  • Celková dostupnost: 1
  • 1 250 Kč

  • Cena bez DPH: 1 250 Kč
  • (prodej v režimu dle § 90 zákona o DPH)


Odborně repasovaný monitor

Stav: A/DA+ (drobné odření ve středové části LCD)

Hodnocení stavu produktů


LCD displej Dell P2211Ht

Dell 2211ht je 22´´ monitor s dostatečným, energeticky nenáročným výkonem a nekompromisní produktivitou. Díky kombinaci těchto dvou vlastností vám může tento monitor od Dellu pomoct řídit náklady a zároveň zvýšit produktivitu v celé vaší organizaci. Monitor lze mimo jiné používat i v domácím prostředí.

Vlastnosti displeje

U tohoto monitoru byl použit energeticky inteligentní displej s vysokým rozlišením 1920 x 1080, který je energeticky nenáročný, ale přitom poskytuje skvělý výkon vhodný pro každodenní kancelářskou práci. Monitor od Dellu je rovněž díky použitým materiálům šetrný k životnímu prostředí. Samotná obrazovka je v matném provedení, takže se nemusíte obávat denního světla či slunečního záření. I přes tyto vlivy na displeji vše perfektně a jasně uvidíte.

Nastavení obrazovky dle svých představ

Tento monitor rovněž nabízí různé možnosti nastavení podle každého uživatele. To znamená, že umožňuje naklonění, otočení a celkové nastavení s minimálním úsilím. Každý si tak monitor nastaví tak, jak mu bude naprosto vyhovovat. Díky tomu budete moci pracovat, surfovat či sledovat film ve větším pohodlí.

Možnosti připojení monitoru

Každý monitor od přední značky Dell je vybaven potřebnými konektory, díky nimž je možné bezproblémové a plnohodnotné připojení ke stolnímu počítači, notebooku či jinému zařízení. U tohoto modelu naleznete konkrétně klasický analogový VGA konektor nebo moderní DVI rozhraní. Z boku monitoru nechybí ani potřebné USB porty, díky kterým připojíte externí zařízení jako Flash Disk.

Design monitoru

Tento širokoúhlý monitor je u nás k dostání v černém barevném provedení. Jedná se o univerzální barvu, takže se tento monitor bude hodit do každého interiéru. Jeho předností je také plně přizpůsobivý podstavec, který je vyroben z kvalitních a odolných materiálů.

Repasovaný počítač od nás v několika bodech

Nabízíme Vám špičkové repasované počítače a repasované notebooky mnoha typů, variant a konfigurací, především nejznámějších výrobců jako je Dell, HP, Lenovo a Fujitsu.

Profesionální kontrola (repase)

Všechny repasované počítače, stolní PC a notebooky prošly odbornou kontrolou a testováním. Provádíme skutečnou kontrolu, čištění a testování. Každý jednotlivý počítač i jiný hardware má svůj záznam v naší databázi a jsou zaprotokolovány veškeré práce na něm provedené. Snažíme se Vám předat to nejlepší, jak je to jen možné.

Operační systém nainstalován

Při nákupu dostáváte repasovaný počítač již s nainstalovaným a aktualizovaným operačním systémem (Windows, Linux, Mac OS) v češtině. S nastavením jiné jazykové mutace Vám případně rádi poradíme.

Záruka kvality

Nabízíme nadstandardní rozšířenou záruku již v základní ceně všech repasovaných počítačů, PC a notebooků.

Detailní hodnocení vizuálního stavu a opotřebení

Byli jste v minulosti nepříjemně překvapeni vizuálním stavem a značným opotřebením zakoupeného repasovaného počítače, či repasovaného notebooku od naší konkurence? Vybírali jste jen stav repasovaný A, repasovaný B? Bylo to matoucí? U nás naleznete detailní hodnocení vizuálního stavu všech repasovaných produktů. U repasovaných notebooků a monitorů navíc hodnotíme i stav displeje. Žádný vadný pixel, ani škrábanec není opomenut! K základní navigaci dle stavu produktů lze využít našich kategorií A, B, C.

Za zmínku stojí, že veškeré stavy A+ označují zánovní a předváděcí počítače, které jsou ve stavu nového zboží.

Hodnocení vizuálního stavu produktů

Vizuální obnova (renovace)

U některých repasovaných počítačů, stolních PC a především notebooků provádíme kompletní vizuální obnovu za použití technologií lakování klávesnice se zachováním světelné propustnosti a potažení skeketu počítače speciálními otěruvzdornými fóliemi. Využíváme nejmodernějších technologií a materiálů, které ve výsledku změní vnější skelet počítače do stavu nového se zachováním stejné kvality zpracování a odolnosti vůči opotřebení.

Ochrana přírody

Prodloužení životního cyklu počítačů a notebooků má výrazný vliv na snižování znečištění životního prostředí a trvale udržitelný rozvoj. Nejsou to jen prázdné fráze. Připadá nám to skutečně smysluplné.

Garance pozáručního servisu

Snažíme se udržovat skladem maximum náhradních dílů k prodávanému hardware a jsme tak schopni se o Váš počítač postarat i v pozáruční době.

Obchodní parametry
VýrobceDell
Vizuální stavA/DA+
Stav zbožíOdborně repasované
Záruční dobaStandardní 6/6 měsíců
Obrazovka
Úhlopříčka obrazovky22"
Nativní rozlišení1920 x 1080 (Full HD)
Poměr stran16:9
Kontrast1000:1
Doba odezvy5 ms
Jas250 cd/m2
Rozteč bodů0.25 mm
Spotřeba25 W
Grafické porty
DisplayPort0 port(y)
DVI1 port(y)
mini DisplayPort0 port(y)
VGA1 port(y)
HDMI0 port(y)
USB porty
USB 2.02 port(y)
USB 3.00 port(y)
Skříň a rozměry
BarvaČerná

Podobné výrobky

Dell SE2216H - LED VA monitor 22"

LCD, 1920×1080 px Full HD, TN, 16:9, 12ms, 60 Hz, 8bit, 250cd/m2, 3000:1, HDMI, VGA, záruka 12 měsíců, stav A/DA+

1 850 Kč Cena bez DPH: 1 850 Kč

Tagy: dell, p2211ht, -, led, ips, monitor, 22, rb-p2211ht/a/da+, 22, monitory