Vyprodáno

Dell KM5221W (580-AJRI) bezdrátová klávesnice a myš, CZ, černá

  • Výrobci Dell
  • Rychlý kód: 3070
  • Kód výrobku: KM5221WBKB-CZE
  • Celková dostupnost: Není skladem
  • 958 Kč

  • Cena bez DPH: 792 Kč

Nový produkt

Bezdrátový set Dell KM5221W vás nezklame

Set moderní bezdrátové klávesnice a optické myš poskytuje skvělé parametry. Oceníte rychlé a přesné reakce v kombinaci se solidním uživatelským komfortem. Klávesnice dokáže nabídnout tichý provoz a maximální spolehlivost, zatímco ergonomická myš umožní rychlý a přesný pohyb po stránkách a v systému.

Nekonečná mobilita

Zapomeňte na složité propojování se zařízením pomocí kabelů. Celý set Dell KM5221W je vybaven bezdrátovou technologií fungující na frekvenci 2,4 GHz. Jednoduše tak připojíte USB přijímač k počítači a můžete celý set používat. Flexibilitu užívání podpoří napájení pomocí AAA + AA baterií, které vydrží dodávat myši i klávesnici energii neuvěřitelných 36 měsíců. Navíc je klávesnice i myš vybavena indikátorem stavu baterie, který vás včas upozorní na nutnou výměnu.

Citlivá a plynulá

Ergonomicky tvarovaná bezdrátová myš s moderním designem nabízí rychlou odezvu a tichý provoz. Disponuje bezdrátovou technologií 2,4 GHz pro stabilní a rychlý přenos. Dvě tlačítka v kombinaci s programovatelným rolovacím kolečkem, zajistí komfortní a přesné ovládání myši.

Pro pohodlné psaní

Mechanická bezdrátová klávesnice s velmi tichým chodem vás nebude vyrušovat v žádné situaci. Nabízí plnohodnotnou numerickou část a 12 programovatelných kláves, díky kterým si usnadníte práci a zvýšíte svou efektivitu. Odolné zpracování a příjemné rozměry jen podtrhují mobilitu a flexibilitu užívání klávesnice. O pohodlí při práci se stará ergonomický design klávesnice a integrované nožky, které vám umožní přizpůsobit si její sklon.
Obchodní parametry
VýrobceDell
Stav zbožíNové
Záruční dobaStandardní 12/24 měsíců
Komunikační rozhraní
PřipojeníBezdrátová
Skříň a rozměry
BarvaČerná
Hmotnost0.5 kg
Šířka43.3 cm
Výška3.4 cm
Hloubka12.3 cm

Tagy: dell, km5221w, (580-ajri), bezdrátová, klávesnice, a, myš, cz, černá, km5221wbkb-cze, klávesnice