Beijing Lepu Medical Technology SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test Kit 25 ks

  • Výrobci LEPU MEDICAL
  • Kód výrobku: ANTIGENTEST/25KS
  • Dostupnost: 75
  • 2 150 Kč

  • Cena bez DPH: 2 150 Kč

Nový produkt

Skutečně skladem k okamžité expedici.

Antigenní COVID rychlotesty renomovaného výrobce LEPU MEDICAL. Balení 25 kusů


Tyto testy jsou:

neinvazivní
jednoduché k aplikaci i pro děti
s rychlým výsledkem testování do 15 minut
vysoce přesné
Testovaná osoba vyjme tyčinku pro výtěr z nosu – jedná se o výtěr z kraje nosní dírky, poté nakape přiložený roztok na tyčinku a do čtvrt hodiny je znám výsledek.
Testy jsou vhodné do škol (používá Rakousko i Německo), do podniků pro testování zaměstnanců apod. Doporučuje se testování dvakrát do týdne.
Test má schválenou výjimku od Ministerstva zdravotnictví ČR pro samoodběr.Antigenní testy pro testování zaměstnanců jsou kompenzované státem.V porovnáním s PCR testem je cena méně jak desetinová
Rozsáhlá studie na více jak 500 pacientech, prokázala vysokou senzitivitu a specificitu.
Citlivost: 95,06 % (až 98,54 % při Ct?25)
Specificita: 99,62 %

Upozornění

Na základě výjimky pro antigenní testy vydané MZČR podle § 4 odst. 8 nařízení vlády č. 56/2015 Sb. lze testy Lepu 2019-nCoV Antigen Rapid Test Kit používat pro sebetestování laickou veřejností: Upozornění pro odběratele: Odběratel má povinnost v rámci testování zajistit při pozitivitě antigenního testu provedeného laickou osobou bezprostřední informování poskytovatele zdravotních služeb za účelem provedení konfirmačního testu. Upozornění pro laickou veřejnost: Přečtěte si pozorně příbalový leták a postupujte přesně pokynů. V případě pozitivity antigenního testu bezprostředně informujte poskytovatele zdravotních služeb za účelem provedení konfirmačního testu. Nepříznivou událost, ke které během používání výrobku dojde, hlaste Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Obchodní parametry
Stav zbožíNové
Záruční dobaStandardní 12/24 měsíců

Tagy: beijing, lepu, medical, technology, sars-cov-2, antigen, rapid, test, kit, 25, ks, antigentest/25ks, covid-19, testy