Vyprodáno

Apple Magic Keyboard bezdrátová klávesnice - česká, MLA22CZ/A

  • Výrobci Apple
  • Rychlý kód: 1235
  • Kód výrobku: MLA22CZ/A
  • Celková dostupnost: Není skladem
  • 2 190 Kč

  • Cena bez DPH: 1 810 Kč

Nový produkt

Apple Magic Keyboard bezdrátová klávesnice - česká

Měřítkem kvalitního designu klávesnic je stabilita, jednotnost a kontrola nad psaním. Dokonalou rovnováhu máte, když klávesa na stisknutí reaguje jasným, konzistentním pohybem. U klávesnice Apple Magic Keyboard se nám přestavěným nůžkovým mechanismem podařilo o 33 procent zvýšit stabilitu kláves a zoptimalizovat jejich pohyb. Tato vylepšení spolu s nižším profilem přispívají k daleko pohodlnějšímu a přesnějšímu psaní.

Apple Magic Keyboard se s Macem automaticky spáruje pomocí USB kabelu s konektorem Lightning. A integrovanou bezdrátovou technologií Bluetooth udržuje spolehlivé, bezpečné spojení na vzdálenost až 9 metrů. Zároveň je každý doplněk natolik chytrý, aby poznal, kdy ho nepoužíváte. A efektivně hospodaří s energií, aby jeho baterie vydržela co nejdéle.

Díky zabudované dobíjecí lithium-iontové baterii se obejdete bez tužkových nebo jakýchkoli jiných vyměnitelných baterií. Jednoduše připojte přibalený USB kabel s konektorem Lightning k portu Lightning na doplňku. Minutou nabíjení si zajistíte hodinu používání. A na celých 100 % nabijete doplněk za pouhé 2 hodiny a 15 minut a to vám vydrží až na měsíc fungování.

Požadovaný systém pro připojení: Mac s rozhraním bluetooth a OS X 10.11 nebo novějším; iOS zařízení s iOS 9.1 nebo novější.

Obchodní parametry
Stav zbožíNové
Komunikační rozhraní
PřipojeníBezdrátová
Skříň a rozměry
BarvaStříbrná
Hmotnost2.31 kg

Podobné výrobky

Microsoft All-in-One Media Keyboard CZ/SK (N9Z-00020)

Bezdrátová multimediální klávesnice s integrovaným vícedotykovým trackpadem

1 097 Kč Cena bez DPH: 907 Kč

Tagy: apple, magic, keyboard, bezdrátová, klávesnice, -, česká, mla22cz/a, mla22cz/a, klávesnice