Poslední kus
  • APC Network Management Card AP9606 přídavná síťová karta pro APC UPS

APC Network Management Card AP9606 přídavná síťová karta pro APC UPS

  • Výrobci APC
  • Rychlý kód: 1636
  • Kód výrobku: RB-AP9606
  • Celková dostupnost: 1
  • 1 877 Kč

  • Cena bez DPH: 1 551 Kč
  • (prodej v režimu dle § 90 zákona o DPH)


Odborně repasovaný produkt

Záložní zdroje jsou důležitou součástí firemních počítačových pracoven a serveroven. Tyto přístroje zajistí po určitou dobu napájení připojených zařízení při výpadku elektrické energie. Sníží se tím možnost ztráty dat způsobené náhlým výpadkem elektrické energie.
Společnost APC vyrábí velmi kvalitní záložní zdroje a vydává i celou řadu nejrůznějších příslušenství, které umožní využívat plně možnosti záložních zdrojů. V tomto případě se jedná o síťovou kartu určenou pro záložní zdroje vybavené SmartSlotem.
Karta umožní dálkové monitorování a také nejrůznější vzdálené nastavení. Záložní zdroj můžete připojit do domácí nebo firemní sítě pomocí klasického LAN rozhraní s konektorem RJ-45. Komplexní správa přes webový prohlížeč a neomezené řízení ze systému řízení sítě.

Technické specifikace výrobce

Repasovaný počítač od nás v několika bodech

Nabízíme Vám špičkové repasované počítače a repasované notebooky mnoha typů, variant a konfigurací, především nejznámějších výrobců jako je Dell, HP, Lenovo a Fujitsu.

Profesionální kontrola (repase)

Všechny repasované počítače, stolní PC a notebooky prošly odbornou kontrolou a testováním. Provádíme skutečnou kontrolu, čištění a testování. Každý jednotlivý počítač i jiný hardware má svůj záznam v naší databázi a jsou zaprotokolovány veškeré práce na něm provedené. Snažíme se Vám předat to nejlepší, jak je to jen možné.

Operační systém nainstalován

Při nákupu dostáváte repasovaný počítač již s nainstalovaným a aktualizovaným operačním systémem (Windows, Linux, Mac OS) v češtině. S nastavením jiné jazykové mutace Vám případně rádi poradíme.

Záruka kvality

Nabízíme nadstandardní rozšířenou záruku již v základní ceně všech repasovaných počítačů, PC a notebooků.

Detailní hodnocení vizuálního stavu a opotřebení

Byli jste v minulosti nepříjemně překvapeni vizuálním stavem a značným opotřebením zakoupeného repasovaného počítače, či repasovaného notebooku od naší konkurence? Vybírali jste jen stav repasovaný A, repasovaný B? Bylo to matoucí? U nás naleznete detailní hodnocení vizuálního stavu všech repasovaných produktů. U repasovaných notebooků a monitorů navíc hodnotíme i stav displeje. Žádný vadný pixel, ani škrábanec není opomenut! K základní navigaci dle stavu produktů lze využít našich kategorií A, B, C.

Za zmínku stojí, že veškeré stavy A+ označují zánovní a předváděcí počítače, které jsou ve stavu nového zboží.

Hodnocení vizuálního stavu produktů

Vizuální obnova (renovace)

U některých repasovaných počítačů, stolních PC a především notebooků provádíme kompletní vizuální obnovu za použití technologií lakování klávesnice se zachováním světelné propustnosti a potažení skeketu počítače speciálními otěruvzdornými fóliemi. Využíváme nejmodernějších technologií a materiálů, které ve výsledku změní vnější skelet počítače do stavu nového se zachováním stejné kvality zpracování a odolnosti vůči opotřebení.

Ochrana přírody

Prodloužení životního cyklu počítačů a notebooků má výrazný vliv na snižování znečištění životního prostředí a trvale udržitelný rozvoj. Nejsou to jen prázdné fráze. Připadá nám to skutečně smysluplné.

Garance pozáručního servisu

Snažíme se udržovat skladem maximum náhradních dílů k prodávanému hardware a jsme tak schopni se o Váš počítač postarat i v pozáruční době.

Obchodní parametry
Stav zbožíOdborně repasované
Záruční dobaRozšířená 12/12 měsíců
Komunikační rozhraní
ProtokolyHTTP, HTTPS, IPv4, IPv6, NTP, SMTP, SNMP v1, SNMP v2c, SNMP v3, SSH V1, SSH V2, SSL, TCP/IP, Telnet
Ostatní
Technické specifikace výrobceTechnické specifikace výrobce

Podobné výrobky

APC Smart-UPS X 3000VA (2700W) Rack 2U/Tower LCD (X3000RMHV2UNC)

Repasovaná APC Smart-UPS X 3000VA (2700W) Rack 2U/Tower LCD, Záruka 12 měsíců

45 567 Kč Cena bez DPH: 37 659 Kč

Tagy: apc, network, management, card, ap9606, přídavná, síťová, karta, pro, apc, ups, rb-ap9606, repasované, ups